Compensa Kempingas

INSTAGRAM GYVAI

ADRESAS

Adresas: Klaipėdos pl. 33i, Nemirseta, Palanga
Telefonas: +37060088811
El-paštas: info@palangacamping.lt
Svetainė: www.palangacamping.lt

2016-aisiais Palangoje, Nemirsetoje, vartus atvėrė šiuolaikinis, patogus ir savo artumu gamtai viliojantis compensa kempingas. Jame neišvysite asfalto, o tik gražiai išklotas trinkeles, pro kurias žaliuoja žolė. Na, o automobilių stovėjimo aikštelė ir vieta, skirta palapinėms, apsodintos veja. Tad, atvykę į šį išskirtinį kempingą Palangoje, tikrąja to žodžio prasme, alsuosite tyru oru. Tuo labiau, kad objektas įrengtas Pajūrio regioniniame parke, o netoliese veriasi Nemirsetos kraštovaizdžio draustinio panorama.

Apsigyvenę Nemirsetos kempinge, turėsite progą pasivažinėti dviračių taku ir patirti visus kempingo teikiamus malonumus: pažaisti krepšinio, teniso aikštelėse, ramiai pasisėdėti pavėsinėse, išsikepti kepsnį ar tiesiog pasigrožėti supančia gamta bei unikalia, XX a. pradžios architektūra. Šio laikotarpio stiliumi suręsti pastatai išlaiko etnografinį savitumą: Mažosios Lietuvos regionui būdingas šviesaus molio spalvos sienas bei šlaitinius deginto molio čerpių stogus.

Tad, trokštantys ramaus poilsio gamtos apsuptyje, patogaus atstumo iki jūros (nutolęs vos 300 m), turėtų atvykti į Palangos kempingą, esantį Nemirsetoje. Čia poilsiautojai, be jau išvardintų privalumų, bus nustebinti geologinę praeitį menančio moreninio kyšulio į jūrą, kuriame ir įsikūrusi Nemirseta. Tai ledynų suformuotas darinys, primenantis mums, kad kažkada Pabaltijo regionu šliaužė galingi ledyno liežuviai, po savęs paliekantys ženklus, išliekančius tūkstantmečius.

GALERIJA

LAŠELIS FAKTŲ

  • Tai didžiausias Lietuvos pajūrio kempingas;
  • Gali apsistoti 58 kemperiai;
  • 4,6 hektaro ploto;
  • Aprūpintas modernia infrastruktūra;
  • Laiką galima praleisti dviejuose krepšinio ir dviejuose teniso aikštelėse;
  • Pastatytas už Europos Sąjungos paramą;
  • Rasite maisto gaminimo, sanitarines higienines patalpas, skalbyklą.

Šalia compensa kempingo yra tokie traukos objektai, kaip senoji laivų gelbėjimo stotis (XIX a. pab.), poilsiavietė, paplūdimys, apžvalgos aikštelė. Taigi galėsite ne tik pasimaudyti, apžiūrėti daugiau nei šimtmetį skaičiuojančią gelbėjimo stotį, patinginiauti ir pasideginti paplūdimyje, bet ir pasigrožėti miestu nuo apžvalgos aikštelės.