Palangos bažnyčia

Palanga yra vienas iš populiariausių Lietuvos kurortų. Tai nuostabi vieta, kurią verta aplankyti visiems, kurie mėgsta atostogauti ant Jūros kranto. Palanga yra garsi ne tik savo nuostabiais paplūdimiais, bet ir unikaliu gamtos paveldu bei įspūdinga kultūrine ir pramogine infrastruktūra.
Vienas iš pagrindinių turistų lankymosi objektų yra garsioji Palangos bažnyčia. Šis architektūros paminklas yra unikalus ir yra įtrauktas į Lietuvos kultūros paveldo sąrašą.
Palangos bažnyčia yra viena iš žymiausių šios miesto vietų. Ši bažnyčia yra įsikūrusi netoli Baltijos jūros, prie J. Basanavičiaus gatvės. Ši bažnyčia yra ne tik reikšminga religinė vieta, bet ir yra garsi savo architektūra, kuri rodo miesto istoriją.

PALANGOS BAŽNYČIOS KONTAKTAI

PALANGOS PALANGOS BAŽNYČIOS ADRESAS
Vytauto gt. 51, Palanga

ELEKTRONINIS PAŠTAS:
parapija.palanga@gmail.com

TELEFONAI:
Raštinės tel.: 8 688 00928

GALERIJA
VIRTUALUS TURAS

Palangos bažnyčios statyba prasidėjo 1897 m. ir baigta 1907 m. Statybos darbai buvo išties sunkūs ir reikalavo daug laiko ir pastangų, tačiau jų rezultatas buvo tiesiog nuostabus. Bažnyčia yra pastatyta XVIII a. baroko ir klasicizmo stilistikos derinyje, o jos vidus puoštas vertingais tapybos ir skulptūros kūriniais. Palangos bažnyčios interjeras yra puikus pavyzdys gotikos stiliaus interjerų Lietuvoje. Tai pasiekiama dėl pastato aukštų lubų, ilgų langų ir smulkių detalių.
Palangos bažnyčia ne tik yra svarbi kultūrinio paveldo dalis, bet ir didžiulis Palangos miesto simbolis. Ji yra vienas iš turistų lankomiausių objektų mieste. Taip pat bažnyčia yra svarbi vietos bendruomenės dalis ir yra naudojama įvairiems religiniams ir kultūriniams renginiams, kaip vestuvėms, krikštynoms ir koncertams.