Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Klaipėdos zoologijos sodas (MiniZoo)

2001 m. Edvardo Legecko įkurtas Klaipėdos zoologijos sodas per du dešimtmečius išaugo į nepakeičiamą Klaipėdos rajono traukos objektą. Įsikūręs vos už 10 km nuo miesto centro, MiniZoo ne tik suteikia galimybę stebėti įvairius gyvūnus, bet ir atlieka svarbų vaidmenį šviečiant visuomenę bei prisidedant prie nykstančių rūšių apsaugos. Klaipėdos MiniZoo – tai ne tik zoologijos sodas, bet ir nepamirštama nuotykių kupina kelionė į gyvūnų pasaulį. Čia, apsupti gamtos grožio, galėsite susipažinti su šimtais įvairių gyvūnų rūšių ir patirti nepamirštamų įspūdžių.

NUOTRAUKOS

Šiandien Klaipėdos zoologijos sode gyvena apie 200 gyvūnų, atstovaujančių daugiau nei 150 rūšių. Čia rasite įvairių paukščių, žavingų beždžionių šeimų, mielų meškėnų, žaismingų paršiukų, didingų liūtų, meškų ir vilkų, o taip pat ir įdomių ožkų bandų.

Nepaprasta patirtis laukia stebint plėšriąsias hienas, egzotiškas lamas ir kupranugarius, įvairių rūšių lapes, pumas ir lūšis. O ypatinga pramoga taps galimybė pavaišinti gyvūnus specialiai tam skirtu pašaru ar lesalu. Tik nepamirškite atkreipti dėmesio į draudžiamuosius ženklus ir laikytis taisyklių, kad gyvūnams nebūtų padaryta žalos.

ADRESAS KLAIPĖDOS ZOOLOGIJOS SODAS

Adresas: Durpyno g., Jonušai 96173 (10-as kilometras važiuojant automagistrale Klaipėda – Vilnius)
Telefonas: 8-673-64706
El-paštas: edvardas@zoosodas.com