Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Dinozaurų parkas Radailiai Dino.lt

Dinozaurų parkas Radailiai, puiki vieta kurioje smagu visai šeimai. Jeigu planuojate atostogas pajūryje, būtinai užsukite su vaikais į dino.lt parką! Pramogų gausu ne tik vaikams, bet ir tėveliams.

Čia rasite daug dinozaurų mažesnių ir didesnių, kurie leidžia garsus ir juda. Pastoviai veikia traukinukas kuris važinėja po parką, piešimas ant veidų, didelė žaidimų aikštelė, vandens dviračiai, 5D kinas, karuselės, batutai, gyvūnėliai, elektromobiliai, groja smagi muzika ir kitos pramogos! Visa tai įeina į bilieto kainą, nors įėjimo bilietas šeimai tikrai nėra pigus 10 eurų vaikui (2 – 12 metų), o suaugusiam 12 eurų, bet į bilieto kainą yra beveik viskas įskaičiuota.

Didelė ir žalia teritorija, kurioje be išvardintų dalykų yra mažas medinis nykštukų miestelis, didelė žaidimų aikštelė, laipiojimo trasa! Bei gyvena labai mieli triušiukai, kuriuos galima paglostyti. Vaikams visa diena čia neprailgs!

ADRESAS DINO PARKAS RADAILIAI

Adresas: Pušyno g. 9, Radailiai, Sendvario sen., Klaipėdos raj. (7 km už Klaipėdos)
Mūsų koordinatės: 55°47´10”N, 21°13´9”E
Telefonas: +370 685 11764
El-paštas: dino@dino.lt
Darbo laikas: 10:00 – 19:00 val. (Įleidžia iki 18:00 val. Bilietas galioja visai dienai)

GALERIJA

Karuselės, 5D kino teatras, vandens dviračiai, dinozaurai (judantys, riaumojantys) ir dar daugelis kitų! Taip pat yra įrengta žaidimų aikštelė, kurioje gali žaisti ir maži vaikai, tad tėveliai gali ramiai gerti kavą ir džiaugtis, kaip jų maži vaikai savarankiškai čiuožia čiuožyklomis ir bando megzti kontaktą su kitais vaikais! Kas gali būti smagiau!

Tad jei kas poilsiausite pajūryje su vaikais ir pritruks idėjų ką veikti ar norėsite pakeisti aplinką tikrai prisiminkite šią vietą. Dinozaurų parkas. Radailiai. Šalia Klaipėdos. www.dino.lt