Trečiadienis, 29 kovo, 2023

HBH Palanga – Juozo alus2

Tarp Palangos lankytinų vietų galite drąsiai įtraukti restoranų po atviru dangumi pramogų kompleksą – HBH Juozo Alus. Na, ne visai Palangoje, bet netoliese, Žibininkų kaime, esančiame už kelių kilometrų nuo Palangos. Pagrindinė pramoga čia, be abejo, yra alus ir maistas. Pramogų komplekso „HBH Juozo Alus“ teritorijoje bus įdomu ne tik suaugusiems, bet ir vaikams.

Pramogų kompleksas užima gana didelę teritoriją ir jį sudaro alaus ir giros darykla, restoranai, vasaros barai, viešbutis, pirtys, pramogų parkas “Boom Park”, skulptūrų parkas, HBH pelkių takas, vaikų žaidimo aikštelės, nuotykių parkas (aukščio trasos), kitos pramogos.

INSTAGRAM GYVAI HBH PALANGA

[elfsight_instagram_feed id="25"]

HBH PALANGA ADRESAS

HBH Palanga adresas: Liepų g.23, Žibininkai, Kretingos raj., LT-97231

Rezervacija:
Mob. tel.: +370 655 37777
El. paštas: administratore@hbh.lt

Pramogų kompleksas HBH įsikūręs 8 km nuo Palangos, Žibininkų kaime. Čia galite patekti savo automobiliu arba taksi. Įėjimas į HBH yra nemokamas. Jums reikia vykti į greitkelį link Šventosios ir pasukti į dešinę žemėlapyje nurodytoje sankryžoje.

GALERIJA

Yra privatus mini zoologijos sodas. Šis zoologijos sodas ypač sudomins vaikus, kuriems įdomu stebėti įvairius paukščius ir gyvūnus. Šio ūkio teritorija yra nedidelė (1 ha aptvertas miško plotas), tačiau jame gyvena virš 40 įvairių naminių įdomių paukščių ir gyvūnų.
Taip pat yra senų automobilių ir motociklų ekspozicija. Galite įsigyti suvenyrų ir liaudies reikmenų.
Vasaros savaitgaliais, ypač kai oras nėra labai geras, o jūroje nėra ką veikti, lankytojų čia yra daug ir norint gauti vietą prie stalo, gali tekti stovėti eilėje.

VIRTUALUS TURAS GOOGLE STREET VIEW